Шангај Runwu Хемиска технологија копродукции, ООД

8 ГОДИНИ Специјалност сигурен

за нас

добредојден

Шангај Runwu Хемиска технологија копродукции, Ltd е хемиски претпријатие производ R & D, производство, продажба, како една од откривање. Ние зависи од силна истражување способност и зрела технологија, и имаат брз пораст во хемиската индустрија, потпирајќи се на науката и технолошкиот развој, да им обезбеди на клиентите со висок квалитет на производите е нашата постојана потрага.

Прочитај повеќе